FÅTÖLJER, ett par. Folke Ohlsson, Bodafors. 1962.

404707. FÅTÖLJER, ett par. Folke Ohlsson, Bodafors. 1962.

Lösa stoppade dynor, spjälad rygg. Brännmärkta.

Torkad stoppning. En plastrem under sits av. Bruksslitage, repor, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 752