TOMBOLAHJUL. Trä. 18/1900-tal.

4046861. TOMBOLAHJUL. Trä. 18/1900-tal.

Höjd 85 cm.

Slitage, torrsprickor, repor, märken.

Tema

Hasse Lampas samlingar: Del 1

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 85 cm.

Tema

Hasse Lampas samlingar: Del 1

Antal besök: 606