HYLLA, 210 cm, 1990-talets slut.

4046445. HYLLA, 210 cm, 1990-talets slut.

Hylla med 6 hyllplan i metall. Bokhållare i form av läderrem med tyngder i metall. Märkt "Möbeldrottningarna".
Höjd 210 cm
Bredd på hyllplan 20 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 210 cm
Bredd på hyllplan 20 cm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 416