KONTORSSTOL, trä, 1900-tal.

KONTORSSTOL, trä, 1900-tal.
404584. KONTORSSTOL, trä, 1900-tal.

Höj- och sänkbar snurrmodell.
Lägsta sitthöjd 50 cm.

Bruksslitage, ställvis solblekt, fläckar, fuktskador, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höj- och sänkbar snurrmodell.
Lägsta sitthöjd 50 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 392