Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
KONRAD EKDAHL. Olja på pannå. Landskapsvy, signerad.
40458. KONRAD EKDAHL. Olja på pannå. Landskapsvy, signerad.
40 x 60 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
40 x 60 cm.
Göteborgs Auktionsverk
1 349