SOFFBORD, Svensk Möbelindustri. 1900-tal.

404551. SOFFBORD, Svensk Möbelindustri. 1900-tal.

Mahogny. Uppningsbar skiva på mitten, med glasskiva i botten. Längd 120, bredd 60, höjd 57 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 812