Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Fruktstilleben, olja på duk, signerad Sträng.
404540. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Fruktstilleben, olja på duk, signerad Sträng.
48 x 60 cm.
Obetydligt slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
48 x 60 cm.
Obetydligt slitage.
653