SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.

404492. SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.

Längd ca. 75, bredd 40, höjd 75 cm.

Bruksslitage. Handtag lite rangligt. Ett litet hjul löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 580