KOFFERT, plåt, 1900-talets början.

404477. KOFFERT, plåt, 1900-talets början.

Kista märkt Norell Göteborg.
Längd 86 cm.

Rost, bucklor slitage, smärre skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kista märkt Norell Göteborg.
Längd 86 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 187