KARMSTOL / FÅTÖLJ, skinn, 1970-tal.

404472. KARMSTOL / FÅTÖLJ, skinn, 1970-tal.

Längd 75 cm.

Bruksslitage, knappar saknas på armstöd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 75 cm.

Antal besök: 870