KERAMIK och GLAS, 6 delar, 1800-1900-tal.

40446. KERAMIK och GLAS, 6 delar, 1800-1900-tal.

4 karaffer. Skål på fot, pressglas, märkt K.
Kruka, blåvit dekor.
Höjd ca 26-33 cm.

Skål på fot med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kruka, blåvit dekor.
Höjd ca 26-33 cm.

Skål på fot med nagg.

Antal besök: 944