OLE BJØRN. ABSTRAKT KOMPOSITION, 1960.

4044163. OLE BJØRN. ABSTRAKT KOMPOSITION, 1960.

Signerad, daterad (otydligt, men troligen) 60, olja på pannå, dagmått ca 36x25 cm, rammått 56x45,5 cm.

Passepartout med smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 281