VETTE,tidigt 1900-tal.

VETTE,tidigt 1900-tal.
404399. VETTE,tidigt 1900-tal.

Originalmålning.
Längd 38cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Originalmålning.
Längd 38cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 691