SATSBORD, 3 delar, rokokostil, 1900-tal.

404396. SATSBORD, 3 delar, rokokostil, 1900-tal.

Dekor av kakelplattor, största bordets längd 54, djup 39, höjd 56 cm.

Slitage, repor, kakelplattor med sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 426