EMMAFÅTÖLJER, ett par, 1900-tal.

404346. EMMAFÅTÖLJER, ett par, 1900-tal.

Höjd 89 cm.

Bruksslitage. Fläckig klädsel. Dekorband släppt på något ställe.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 89 cm.

Antal besök: 807