NAPOLEON FRANK. Olja på duk.

NAPOLEON FRANK. Olja på duk.
4043016. NAPOLEON FRANK. Olja på duk.

Landskap, signerad, 46x57 cm, rammått 61x70 cm.

dukskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

dukskada.

Varberg Auktionskammare
Antal besök: 257