SPEGEL, 1900-tal.

SPEGEL, 1900-tal.
404249. SPEGEL, 1900-tal.

Ca. 45x38 cm.

Bruksslitage. Omgjord byråspegel.

Gör en kostnadsfri värdering!
404249. SPEGEL, 1900-tal.

Ca. 45x38 cm.

Antal besök: 771