VIKVÄGG, 6 dlr., Japan, 1900-tal, dekor av tranor.

4042473. VIKVÄGG, 6 dlr., Japan, 1900-tal, dekor av tranor.

Varje del ca 172x60 cm.

Defekta, sitter ej ihop, bortfall, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Varje del ca 172x60 cm.

Antal besök: 472