GEORG THAMS, tresitssoffa, Grant møbelfabrik, Danmark, 1960-tal.

4042291. GEORG THAMS, tresitssoffa, Grant møbelfabrik, Danmark, 1960-tal.

Benställning i brunbetsat trä, lösa sitt och ryggdynor, klädda i skinn.
Sitthöjd 42, höjd 71, längd 215 cm.

Delvis blekt, märken och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 317