MARC VELTEN (1924-2018). blommor.

4042057. MARC VELTEN (1924-2018). blommor.

Marc Velten (1924-2018), blommor, akvarell, 1977, signerad och daterad, ca. 50 x 60 cm, monterad i passpartout, med passepartout ca. 63,5 x 75 cm.

Monterad i passepartout med monteringstejp runt ryggen. Svaga veck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 153