SPEGEL, gustaviansk stil, 1900/2000-tal.

404167. SPEGEL, gustaviansk stil, 1900/2000-tal.

Förgylld, ca. 71x48 cm.

Ny.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgylld, ca. 71x48 cm.

Ny.

Antal besök: 392