ESTHER KJERNER. Stelleben, olja på duk, signerad och daterad 1944.

40414. ESTHER KJERNER. Stelleben, olja på duk, signerad och daterad 1944.

42 x 48,5 cm.

Omfodrad.

Gör en kostnadsfri värdering!

42 x 48,5 cm.

Omfodrad.

Antal besök: 2 186