Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
ESTHER KJERNER. Stelleben, olja på duk, signerad och daterad 1944.
40414. ESTHER KJERNER. Stelleben, olja på duk, signerad och daterad 1944.
42 x 48,5 cm.
Omfodrad.
Gör en kostnadsfri värdering!
42 x 48,5 cm.
Omfodrad.
Auktionshuset Kolonn
2 186