TALLRIKSHYLLA, trä, 1900-talets mitt.

4041395. TALLRIKSHYLLA, trä, 1900-talets mitt.

Höjd ca 80 cm.
Bredd ca 101 cm.
Djup ca 10 cm.

Något ostadig. I övrigt bruksskick, ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 80 cm.
Bredd ca 101 cm.
Djup ca 10 cm.

Antal besök: 499