KRUCIFIX, träskuren och bemålad figur.

404138. KRUCIFIX, träskuren och bemålad figur.

Enligt uppgift Lindträ från Oberammergau, inköpt på 1960-talet.
Längd 48 cm.

Åldersslitage, spricka på ena armen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 48 cm.

Antal besök: 718