4041313. ARMBANDSUR, 4 st. quartz, bl.a. Casio, DKNY.
Casio Oceanus ca. 37,9 mm exkl. krona
Casio Quarts ca. 31mm exkl. krona
Moretime ca. 24,6 cm exkl. krona
DKNY ca. 44,7 mm exkl. krona.
Behov av batteribyte, ej funktionstestade. Ingen funktionsgaranti lämnas. Repor och bruksslitage. Spricka i glas på Moretime.