DUX EPISKOP i originallåda, 1950-tal.

4040702. DUX EPISKOP i originallåda, 1950-tal.

Inklusive glasskiva.

Låda med märken. Episkop med smärre slitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Inklusive glasskiva.

Antal besök: 279