SOLGLASÖGON, 2 st., Dior, Ray Ban.

4040355. SOLGLASÖGON, 2 st., Dior, Ray Ban.

Pilotmodeller med skalmar och bågar i gulmetall, mörktonade glas, Dior astral modell 2M2IR 59 14 145, solglasögonens bredd ca 14cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre repor.

Antal besök: 372