SOFFBORD, 1940/50-tal.

SOFFBORD, 1940/50-tal.
4040324. SOFFBORD, 1940/50-tal.

Höjd ca 49 cm. Längd ca 52 cm.

Bruksslitage, fanersprickor, repor o slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 256