LEGO, parti, ca 18,8 kg.

LEGO, parti, ca 18,8 kg.
4040255. LEGO, parti, ca 18,8 kg.

Blandade bitar.

Bruksslitage, samt skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blandade bitar.

Bruksslitage, samt skador.

Antal besök: 357