Mangelbräda i skuret trä, daterad 1788 med tillhörande kavel.

40402. Mangelbräda i skuret trä, daterad 1788 med tillhörande kavel.

Längd 62 cm. Spår av pigment.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 62 cm. Spår av pigment.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 348