HANS ELISCHER. EFTER. "Fåfänga". Skulptur, brons, monogramsignerad.

404005. HANS ELISCHER. EFTER. "Fåfänga". Skulptur, brons, monogramsignerad.

Apa och kvinna. På fast stensockel. Höjd inklusive sockel ca 19 cm.

Smärre nagg på sockel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre nagg på sockel.

Antal besök: 3 346