SUPSKEDAR, ett par, silver, Norge, 1800/1900-tal, vikt 64 gram.

403997. SUPSKEDAR, ett par, silver, Norge, 1800/1900-tal, vikt 64 gram.

Längd 15,5 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 15,5 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 963