KLARINETT. MARCO. PARIS 1900-TAL.

4039160. KLARINETT. MARCO. PARIS 1900-TAL.

Längd: ca 66 cm.
Medföljande skyddsväska.

Bruksslitage. Delvis med ärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd: ca 66 cm.
Medföljande skyddsväska.

Antal besök: 304