MATSALSGRUPP, 5 delar, 1900-talets sista fjärdedel.

403880. MATSALSGRUPP, 5 delar, 1900-talets sista fjärdedel.

Fyra stolar med lösa stoppade sitsar, sitthöjd 45 cm.
Matsalsbord med två iläggsskivor (á 100 x 48 cm), längd 142, bredd 100, höjd 74 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 949