ANDERS LOMAN. OLJA PÅ DUK, VINTERLANDSKAP.

4038237. ANDERS LOMAN. OLJA PÅ DUK, VINTERLANDSKAP.

Signerad A. Loman.
Bildmått: 57x78cm.
Rammått: 70x90cm.

Ram med ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad A. Loman.
Bildmått: 57x78cm.
Rammått: 70x90cm.

Ram med ytslitage.

Antal besök: 335