VÄVNAD, Opphämta, 1900-talets första hälft.

4038059. VÄVNAD, Opphämta, 1900-talets första hälft.

Ca 200x75 cm exkl. spets/fransar.

Bruk- & åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruk- & åldersslitage.

Antal besök: 166