MATTA, rölakan, Ingegerd Silow, signerad IS, 1900-talets andra hälft, 200x140 cm.

403794. MATTA, rölakan, Ingegerd Silow, signerad IS, 1900-talets andra hälft, 200x140 cm.

Märkt Dess. 5030.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt Dess. 5030.

Bruksslitage.

Antal besök: 776