BORDSTELEFON, L. M. ERICSSON, "TAXEN".

4037780. BORDSTELEFON, L. M. ERICSSON, "TAXEN".

Jubileumsmodell, 1900-talets senare del, höjd 34 cm, sockelns mått 23x25 cm, märkt LM Ericsson.

Något ytslitage. Klyka något sned. För funktionen ansvaras ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 391