BARNSABEL, trol Tyskland, 18/1900-tal.

403773. BARNSABEL, trol Tyskland, 18/1900-tal.

Lejonkappa. Med stålbalja. Total längd inkl balja 72 cm.

Slitage, ställvist hår, smärre skador, balja med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 245