Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
THORVALD LUND HANSEN. Hamnmotiv. Olja på pannå.
40377. THORVALD LUND HANSEN. Hamnmotiv. Olja på pannå.
70x100 cm.
Skador, deformering.
Gör en kostnadsfri värdering!
70x100 cm.
Skador, deformering.
Göteborgs Auktionsverk
2 546