ALEXANDER LERVIK. Fåtöljer, 2 st, Eye, Johanson Design.

4037557. ALEXANDER LERVIK. Fåtöljer, 2 st, Eye, Johanson Design.

tvp fåtöljer med klädsel i textil och konstläder. Etikettmärkta.
Mått: höjd 81 cm, bredd 66 cm, sitthöjd ca. 44 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 1 172