OKÄND KONSTNÄR. olja på duk, signerad och daterad 93.

403718. OKÄND KONSTNÄR. olja på duk, signerad och daterad 93.

H.Erb, stilleben med frukt,
Mått: 62,5 x 72,5 cm (höjd x bredd).

Gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

H.Erb, stilleben med frukt,

Gott skick.

Auktionshaus von Brühl
Antal besök: 1 018