KISTA på benställning, furu, järnbeslag, tidigt 1900-tal.

403708. KISTA på benställning, furu, järnbeslag, tidigt 1900-tal.

Benställningen ej tillhörande, senare 1900-tal.
Höjd 76 cm.
Längd 57 cm.
Bredd 43 cm.

Saknas låskista.
Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 76 cm.
Längd 57 cm.
Bredd 43 cm.

Saknas låskista.
Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 864