TAKLAMPA, glas och prismor, 1900-talets mitt.

403704. TAKLAMPA, glas och prismor, 1900-talets mitt.

Höjd 45 cm till tak
Diameter 22 cm.

Bruksslitage
Olika trådar har använts till sammansättning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 45 cm till tak
Diameter 22 cm.

Bruksslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 945