OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Livlig figurscen i landsbygd. Olja på duk Signerad E. Harris. 1800-tal.

403698. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Livlig figurscen i landsbygd. Olja på duk Signerad E. Harris. 1800-tal.

50.8 x 76.3 cm.

Gulnad fernissa. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

50.8 x 76.3 cm.

Gulnad fernissa. Fläckar.

Antal besök: 869