403674. VÄGGRELIEFER, 2 st samt FIGURINER, 2 st, Katzhütte Thuringia, Bing & Gröndahl.
2 väggreliefer parian Bing & Gröndahl diameter 29 cm.
Figurin hovnarr märkt Katzhütte höjd 19 cm.
Figurin romantiskt par höjd 23 cm.
En väggrelief med nagg, en med fläckar, bägge figuriner med skada/lagning.