GÜNTER FERDINAND RIS. Väggrelief, oglaserat porslin, Rosenthal.

4036741. GÜNTER FERDINAND RIS. Väggrelief, oglaserat porslin, Rosenthal.

Märkt 'Ars Porcellana . Numrerad 4/50 Rosenthal.
95x95 cm.

Slitage, ytsmuts, bakgrund med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

95x95 cm.

Antal besök: 458