FÅTÖLJER, ett par, funkis, 1900-talets första hälft.

403664. FÅTÖLJER, ett par, funkis, 1900-talets första hälft.

Bredd 60 cm. Djup 70 cm. Höjd 72 cm.

Skavmärken, kraftigt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skavmärken, kraftigt slitage.

Antal besök: 820