GUNGSTOL samt PELARBORD, tidigt 1900-tal.

403644. GUNGSTOL samt PELARBORD, tidigt 1900-tal.

Bordets diameter 50, höjd 73 cm.

Slitage. Sprickor. Senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 601