SLIPSNÅL, med turkos, orientalisk, 1900-tal.

403625. SLIPSNÅL, med turkos, orientalisk, 1900-tal.

Slipsnål med turkos, turkosens mått 4 x 2,5 cm.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 898